У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сянки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сянки:

Актуальний розклад електричок по станції Сянки містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сянки з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 23 хв до пункту призначення Мукачево. Найближчі станції та зупинні пункти Бенькове, Щербин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сянки відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мукачево - Сянки, Сянки - Мукачево, Сянки - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сянки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сянки