У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Суми:

Розклад поїздів по станції Суми включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Вінниця, Харків-Пас., Київ-Пас., Мінськ-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, в сумі зі станції Суми можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 52 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 44 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Суми.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Суми, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Суми

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
779ДО Суми Вінниця 05.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Конотоп Харків 06.49 3 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 07.07 Курсує щоденно - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 07.47 5 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 08.43 20 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 10.18 20 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 16.08 30 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 16.08 30 хв  16.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 16.51 30 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 18.00 30 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 18.00 30 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 19.02 3 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 19.33 Курсує щоденно - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 20.27 30 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 21.27 30 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 21.27 30 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 23.02 3 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суми(всі вокзали)