У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Суми:

Розклад поїздів по станції Суми включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Харків-Пас., Львів, Ужгород, Ворохта, в сумі зі станції Суми можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 52 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 49 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Суми.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Суми, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Суми - Київ від 131.40 грн.

  • Суми - Харків від 49.37 грн. (174.5 км)

  • Суми - Львів від 225.62 грн.

  • Суми - Івано-Франківськ від 273.46 грн.

  • Суми - Тернопіль від 223.59 грн.

  • Суми - Хмельницький від 223.10 грн.

  • Суми - Вінниця(всі вокзали) від 230.83 грн.

  • Суми - Ужгород(всі вокзали) від 376.23 грн.

  • Суми - Мукачево від 313.90 грн.

  • Суми - Ковель від 244.68 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Суми

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
779
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Суми Київ 06.43 Курсує щоденно - переглянути
806 Конотоп Харків 06.49 3 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 08.47 20 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 09.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 11.23 20 хв  11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 15.44 20 хв  16.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 18.00 34 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 19.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 19.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 19.16 3 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
780
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Суми 21.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суми(всі вокзали)