У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворожба-Пас.:

Розклад поїздів по станції Ворожба-Пас. включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Київ-Пас., Суми, Львів, Ужгород, в сумі зі станції Ворожба-Пас. можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Суми - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворожба-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворожба-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Ворожба-Пас. - Київ від 188.42 грн.

  • Ворожба-Пас. - Харків від 158.44 грн. (226.4 км)

  • Ворожба-Пас. - Львів від 290.70 грн.

  • Ворожба-Пас. - Суми(всі вокзали) від 119.19 грн. (52.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
806 Конотоп Харків 05.58 2 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
779
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Суми Київ 07.33 2 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Ворохта Суми 08.57 2 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 08.57 2 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
280 Київ Суми 12.20 2 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 12.36 2 хв  12.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 14.47 2 хв  14.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
279 Суми Київ 15.53 4 хв  15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 19.27 2 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Ворохта 19.55 2 хв  19.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 19.55 2 хв  19.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 20.11 2 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
780
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Суми 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворожба-Пас.