У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вознесенськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вознесенськ:

Розклад поїздів по станції Вознесенськ включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний, Харків-Пас., Одеса-Головна, Краматорськ, в сумі зі станції Вознесенськ можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 57 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вознесенськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вознесенськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
054Ш Одеса Кривий Ріг 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
148К Київ Одеса 01.52 5 хв  01.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 03.25 2 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 03.25 2 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 05.58 3 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 05.58 3 хв  06.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
7* Харків Одеса 06.37 2 хв  06.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 08.55 3 хв  08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 20.09 3 хв  20.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 20.09 3 хв  20.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 22.15 3 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 22.15 3 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 23.16 3 хв  23.19 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вознесенськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вознесенськ