У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Видубичі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Видубичі:

Розклад поїздів по станції Видубичі включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Шостка, Фастів-1, Славутич, Чернігів, Київ-Пас., в сумі зі станції Видубичі можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Шостка - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 36 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Видубичі.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Видубичі, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Видубичі - Київ від 15.00 грн. (6.8 км)

  • Видубичі - Чернігів(всі вокзали) від 55.00 грн. (190.3 км)

  • Видубичі - Гребінка від 45.00 грн. (140.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
786 Київ Шостка 07.29 2 хв  07.31 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 08.05 2 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
892 Фастів Славутич 08.23 2 хв  08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
892 Фастів Чернігів 08.23 2 хв  08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 09.40 2 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
704 Чернігів Київ 10.01 1 хв  10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
888 Чернігів Фастів 10.32 1 хв  10.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 10.46 2 хв  10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 10.52 2 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 16.24 2 хв  16.26 Курсує щоденно - переглянути
886 Фастів Чернігів 17.18 2 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Київ Чернігів 17.18 2 хв  17.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.25 2 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
788 Київ Шостка 18.19 2 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
894 Славутич Фастів 20.11 2 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
894 Чернігів Фастів 20.11 2 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 21.40 2 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Київ 21.40 2 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Видубичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Видубичі