У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Занки:

Актуальний розклад електричок по станції Занки містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Занки з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Букине, Харків-Левада, Ізюм, Гракове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 23 хв до пункту призначення Савинці. Найближчі станції та зупинні пункти Слобожанська, Будинок Відпочинку. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Занки відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Савинці - Харків-Пас., Харків-Пас. - Букине, Харків-Пас. - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Занки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Занки - Харків від 27.00 грн. (72.0 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Савинці Харків 05.30 2 хв  05.32 Курсує щоденно - переглянути
6401* Харків Букине 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6408 Ізюм Харків 07.23 2 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6403 Харків Ізюм 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6605 Харків Гракове 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 10.45 14 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6606 Гракове Харків 11.39 4 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
6426 Букине Харків 12.06 2 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Букине 12.33 5 хв  12.38 Курсує щоденно - переглянути
6430 Ізюм Харків 15.35 1 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6432 Савинці Харків 16.42 1 хв  16.43 Курсує щоденно - переглянути
6407 Харків Ізюм 16.32 16 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6404* Букине Харків 19.06 2 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 19.16 7 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Савинці 22.21 2 хв  22.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Занки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Занки