У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Занки - Харків:

Поточний розклад електричок Занки - Харків включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 25 хв зі станції Занки і прибуває на станцію Харків о 16 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6422 сполученням Шебелинка - Харків-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Занки і Харків цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Будинок Відпочинку(11.13), Левківка(11.43), Борівська-Південна(12.02), Безлюдівка(12.22), Новоселівка(12.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Занки - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Занки Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Занки - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Занки -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Занки — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Занки