У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Вантажне - Вільнянськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Вантажне - Вільнянськ:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Вільнянськ включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 48 хв зі станції Запоріжжя Вантажне і прибуває на станцію Вільнянськ о 19 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132-6131 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Запоріжжя Вантажне і Вільнянськ цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Вільнянськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Вантажне Вільнянськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Вантажне - Вільнянськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя Вантажне та Вільнянськ – 16.7 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Вантажне Вільнянськ складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534 Запоріжжя Дніпро 06.48
Запоріжжя Вантажне
07.06
Вільнянськ
18 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 18.48
Запоріжжя Вантажне
19.06
Вільнянськ
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Вантажне -Вільнянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Вантажне — Вільнянськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вільнянськ — Запоріжжя Вантажне