У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балаклія - Гребінка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Балаклія - Гребінка:

Розклад поїздів Балаклія Гребінка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Балаклія Гребінка найчастіше зупиняються на станціях Шебелинка, Занки, Зміїв, Харків-Пас., Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.45 зі станції Балаклія, в кінцевий же пункт Гребінка прибувають вони відповідно о 03.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Балаклія Гребінка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Балаклія - Гребінка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Балаклія - Гребінка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Балаклія – Гребінка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Львів 19.45
Балаклія
03.48
Гребінка
8 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Балаклія -Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Балаклія — Гребінка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Гребінка — Балаклія