У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балаклія - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Балаклія - Львів:

Розклад поїздів Балаклія Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Балаклія Львів найчастіше зупиняються на станціях Шебелинка, Занки, Зміїв, Харків-Пас., Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.45 зі станції Балаклія, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 13.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Балаклія Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Балаклія - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Балаклія - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Балаклія – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Балаклія - Львів можна від 358.52 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Львів 19.45
Балаклія
13.53
Львів
18 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Балаклія -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Балаклія — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Балаклія