У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Балаклія - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Балаклія - Полтава:

Розклад поїздів Балаклія Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Балаклія Полтава найчастіше зупиняються на станціях Шебелинка, Занки, Зміїв, Харків-Пас., Люботин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.45 зі станції Балаклія, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 00.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Балаклія Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Балаклія - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Балаклія - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Балаклія – Полтава залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Балаклія - Полтава можна від 277.58 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
112 Ізюм Львів 19.45
Балаклія
00.55
Полтава-Киівська
5 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Балаклія -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Балаклія — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Балаклія