У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Хмельницький:

Розклад поїздів Чернігів Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бровари, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.18 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 06.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Чернігів – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Чернігів - Хмельницький можна від 178.79 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142 Чернігів Івано-Франківськ 21.18
Чернігів
06.14
Хмельницький
8 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Чернігів