У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Хмельницький:

Розклад поїздів Чернігів Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бровари, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.50 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 00.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
118К Чернігів Чернівці 16.50
Чернігів
00.55
Хмельницький
8 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Чернігів