У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ніжин - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ніжин - Київ:

Розклад поїздів Ніжин Київ на поточний момент містить 13 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Ніжин Київ найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Бровари, Носівка, Бобровиця, Бобрик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.22, 08.41, 09.27 зі станції Ніжин, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.23, 10.13, 11.10 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ніжин Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ніжин - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ніжин - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ніжин -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ніжин — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ніжин