З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ніжин - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ніжин - Київ:

Розклад поїздів Ніжин Київ на поточний момент містить 15 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Ніжин Київ найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Видубичі, Носівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.20, 04.03 зі станції Ніжин, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 01.56, 05.34 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Ніжин Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Ніжин - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ніжин - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ніжин -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ніжин — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Ніжин