У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ніжин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ніжин:

Розклад поїздів Київ Ніжин на поточний момент містить 13 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ніжин найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Бровари, Видубичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.32, 02.14 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ніжин прибувають вони відповідно о 02.12, 03.49 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Ніжин свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Ніжин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Ніжин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ніжин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ніжин — Київ