У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Ніжин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Ніжин:

Розклад поїздів Київ Ніжин на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ніжин найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Видубичі, Бровари, Носівка, Караваєві Дачі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.58, 03.52 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ніжин прибувають вони відповідно о 04.29, 05.28 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Ніжин свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Ніжин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Ніжин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ніжин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ніжин — Київ