У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Козятин:

Розклад поїздів Чернігів Козятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 56 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Козятин найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.18 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 03.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернігів Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернігів - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
258 Чернігів Івано-Франківськ 21.18
Чернігів
03.14
Козятин-1
5 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
258 Чернігів Львів 21.18
Чернігів
03.14
Козятин-1
5 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Чернігів