У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Козятин:

Розклад поїздів Чернівці Козятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Козятин найчастіше зупиняються на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 05.47, 05.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
118Ш Чернівці Київ 19.46
Чернівці
05.47
Козятин-1
10 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
380Л Бухарест Київ 19.46
Чернівці
05.49
Козятин-1
10 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Чернівці