У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Стрий(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Стрий(всі вокзали):

Розклад поїздів Чернівці Стрий(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Стрий(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Коломия, Івано-Франківськ, Калуш, Рожнятів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.22 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 12.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Стрий(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Стрий(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Стрий(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
702 Чернівці Львів 07.22
Чернівці
12.53
Стрий
5 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .