У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Чернівці Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.46, 21.30 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.49, 10.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
380Л Бухарест Київ 19.46
Чернівці
04.49
Вінниця
9 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
250Л Чернівці Київ 21.30
Чернівці
10.06
Вінниця
12 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Чернівці