У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Конотоп
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дарниця - Конотоп:

Розклад поїздів і електричок Дарниця - Конотоп на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Дарниця вранці о 07 г 46 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 16 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дарниця о 17 г 43 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дарниця до пункту прибуття Конотоп становить 2 г 48 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 10 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 34 хв.
Деякі поїзди від станції Дарниця до станції Конотоп курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дарниця - Конотоп проїжджають через такі станції і населені пункти як: Ніжин, Бахмач-Київський.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дарниця - Конотоп, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Конотоп можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дарниця -Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Конотоп

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Конотоп — Дарниця

За маршрутом Дарниця - Конотоп курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дарниця - Конотоп Показати тільки електрички сполученням Дарниця - Конотоп