У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Козятин:

Розклад поїздів Дарниця Козятин на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Козятин найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 01.37, 04.47 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 03.35, 04.29, 07.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Дарниця