У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Будапешт
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Будапешт:

Розклад поїздів Дебрецен Будапешт на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Будапешт найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35, 16.08 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Будапешт-Келеті, Будапешт-Ньюгати прибувають вони відповідно о 08.20, 18.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Будапешт є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Будапешт складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Будапешт можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
08.53
Будапешт-Келенфельд
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
08.53
Будапешт-Келенфельд
3 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
033Л Мукачево Будапешт 16.08
Дебрецен
18.37
Будапешт-Ньюгати
2 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Будапешт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Будапешт

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Будапешт — Дебрецен