З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Хайдусобосло
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Хайдусобосло:

Розклад поїздів Дебрецен Хайдусобосло на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Хайдусобосло найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Хайдусобосло прибувають вони відповідно о 05.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Хайдусобосло є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Хайдусобосло складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Хайдусобосло можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Хайдусобосло можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Хайдусобосло

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хайдусобосло — Дебрецен