У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Сольнок
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Сольнок:

Розклад поїздів Дебрецен Сольнок на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Сольнок найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35, 16.08 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Сольнок прибувають вони відповідно о 06.54, 17.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Сольнок є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Сольнок складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Сольнок можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
06.54
Сольнок
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
06.54
Сольнок
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
033Л Мукачево Будапешт 16.08
Дебрецен
17.20
Сольнок
1 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Сольнок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Сольнок

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сольнок — Дебрецен