У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Галич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Галич:

Розклад поїздів Делятин Галич на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Галич найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Хриплин, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Галич прибувають вони відповідно о 05.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Галич є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Галич складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Галич можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
05.45
Галич
2 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Галич

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Галич — Делятин