У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Коломия:

Розклад поїздів Чернівці Коломия на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Коломия найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.30, 07.00, 09.22 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 06.46, 08.14, 10.30 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Чернівці Коломия свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Чернівці – Коломия залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Чернівці - Коломия можна від 103.00 гривень. Відстань між залізничними станціями Чернівці та Коломия складає 70.5 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Чернівці