У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернівці - Коломия:

Розклад поїздів Чернівці Коломия на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Коломия найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.35, 21.08 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 17.00, 22.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернівці - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Л Чернівці Одеса 15.35
Чернівці
17.00
Коломия
1 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
008О Чернівці Київ 21.08
Чернівці
22.25
Коломия
1 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Чернівці