У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Коломия:

Розклад поїздів Київ Коломия на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Київ Коломия найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Трембовля, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.02, 22.22 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 05.00, 08.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
357К Київ Рахів 15.02
Київ-Пас.
05.00
Коломия
13 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
007Д Київ Чернівці 22.22
Київ-Пас.
08.57
Коломия
10 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Київ