У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Коломия
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Коломия:

Розклад поїздів Київ Коломия на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Київ Коломия найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.11, 20.21, 23.01 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Коломия прибувають вони відповідно о 10.11, 06.57, 10.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Коломия є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Коломия складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Коломия можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
57 Київ Ворохта 19.11
Київ-Пас.
10.11
Коломия
15 г Курсує щоденно - переглянути Купити
7 Київ Чернівці 20.21
Київ-Пас.
06.57
Коломия
10 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
149 Полтава Чернівці 23.01
Київ-Пас.
10.42
Коломия
11 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Коломия

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коломия — Київ