У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Стрий - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Стрий Івано-Франківськ на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Стрий Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Моршин, Болехів, Долина, Рожнятів, Калуш, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.43, 05.50, 08.52 зі станції Стрий, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.30, 08.42, 10.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Стрий Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Стрий - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Стрий - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Стрий -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Стрий