У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Стрий - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Стрий Івано-Франківськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Стрий Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Моршин, Долина, Калуш, Болехів, Рожнятів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.27, 09.08, 19.41 зі станції Стрий, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 09.56, 11.12, 22.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Стрий Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Стрий - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Стрий - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Стрий – Івано-Франківськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Стрий - Івано-Франківськ можна від 123.74 гривень. Відстань між залізничними станціями Стрий та Івано-Франківськ складає 106.2 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 07.27
Стрий
09.56
Івано-Франківськ
2 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
867 Рава Руська Коломия 09.08
Стрий
11.12
Івано-Франківськ
2 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
865 Рава Руська Коломия 19.41
Стрий
22.04
Івано-Франківськ
2 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Стрий -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Стрий