У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Стрий - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Стрий Івано-Франківськ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Стрий Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Моршин, Долина, Калуш, Болехів, Рожнятів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.22, 19.21 зі станції Стрий, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 10.03, 21.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Стрий Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Стрий - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Стрий - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
43 Київ Івано-Франківськ 07.22
Стрий
10.03
Івано-Франківськ
2 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
807 Львів Коломия 19.21
Стрий
21.33
Івано-Франківськ
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Стрий -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Стрий