У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Коломия - Київ:

Розклад поїздів Коломия Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Коломия Київ найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Копичинці, Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.46, 16.23, 22.31 зі станції Коломия, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 03.41, 07.44, 09.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Коломия Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Коломия - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Коломия - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150 Чернівці Полтава 15.46
Коломия
03.41
Київ-Пас.
11 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
58 Ворохта Київ 16.23
Коломия
07.44
Київ-Пас.
15 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
8 Чернівці Київ 22.31
Коломия
09.45
Київ-Пас.
11 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Коломия -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломия — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Коломия