У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Коломия - Київ:

Розклад поїздів Коломия Київ на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Коломия Київ найчастіше зупиняються на станціях Гвіздець, Городенка-Завод, Стефанешти, Заліщики, Тлусте, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.36, 22.27 зі станції Коломия, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 06.40, 09.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Коломия Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Коломия - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Коломия - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358Л Рахів Київ 16.36
Коломия
06.40
Київ-Пас.
14 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
008О Чернівці Київ 22.27
Коломия
09.07
Київ-Пас.
10 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Коломия -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломия — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Коломия