У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия - Чернівці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Коломия - Чернівці:

Розклад поїздів Коломия Чернівці на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Коломия Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.51, 09.12 зі станції Коломия, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.05, 10.21 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Коломия Чернівці свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Коломия - Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Коломия - Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Коломия – Чернівці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Коломия - Чернівці можна від 101.31 гривень. Відстань між залізничними станціями Коломия та Чернівці складає 70.5 км. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Коломия -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Коломия — Чернівці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці — Коломия