У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Ходорів:

Розклад поїздів Делятин Ходорів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Ходорів найчастіше зупиняються на станціях Надвірна, Хриплин, Івано-Франківськ, Галич, Бурштин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Ходорів прибувають вони відповідно о 06.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Ходорів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Ходорів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Делятин - Ходорів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
06.56
Ходорів
3 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Ходорів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ходорів — Делятин