У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Делятин - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Делятин - Львів:

Розклад поїздів Делятин Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Делятин Львів найчастіше зупиняються на станціях Івано-Франківськ, Бурштин, Надвірна, Хриплин, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.14, 20.22 зі станції Делятин, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 08.30, 00.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Делятин Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Делятин - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Делятин - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 03.14
Делятин
08.30
Львів
5 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
244 Рахів Київ 20.22
Делятин
00.41
Львів
4 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Делятин -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Делятин — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Делятин