У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Львів:

Розклад поїздів Деражня Львів на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Львів найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.02, 04.58, 05.10 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 06.15, 08.38, 09.45 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Деражня Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Деражня - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Деражня