У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія - Щирець 2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрія - Щирець 2:

Поточний розклад електричок Дмитрія - Щирець 2 включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 48 хв зі станції Дмитрія і прибуває на станцію Щирець 2 о 18 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156 сполученням Лавочне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Дмитрія і Щирець 2 цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрія - Щирець 2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрія Щирець 2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрія - Щирець 2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.29
Дмитрія
06.37
Щирець 2
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.00
Дмитрія
07.08
Щирець 2
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.48
Дмитрія
18.55
Щирець 2
7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрія -Щирець 2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрія — Щирець 2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Щирець 2 — Дмитрія