У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Дніпро:

Розклад поїздів Дрогобич Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Львів, Городище, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 09.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
09.35
Дніпро-Головний
19 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Дрогобич