У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Городище
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Городище:

Розклад поїздів Дрогобич Городище на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Городище найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Городище прибувають вони відповідно о 03.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Городище є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Городище складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Городище можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
03.21
Городище
13 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Городище

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Городище — Дрогобич