У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Красне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Красне:

Розклад поїздів Дрогобич Красне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Красне найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Красне прибувають вони відповідно о 16.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Красне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Красне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Красне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
16.32
Красне
2 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Красне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красне — Дрогобич