У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Миронівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Миронівка:

Розклад поїздів Дрогобич Миронівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Миронівка найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Миронівка прибувають вони відповідно о 02.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Миронівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Миронівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Миронівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
02.12
Миронівка
12 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Миронівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миронівка — Дрогобич