У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Олександрія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Олександрія:

Розклад поїздів Дрогобич Олександрія на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Олександрія найчастіше зупиняються на станціях Львів, Біла Церква, Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Олександрія прибувають вони відповідно о 06.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Олександрія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Олександрія складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Олександрія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
06.32
Олександрія
16 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Олександрія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Олександрія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Олександрія — Дрогобич