У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - П'ятихатки-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - П'ятихатки-Пас.:

Розклад поїздів Дрогобич П'ятихатки-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич П'ятихатки-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Львів, Миронівка, Знам'янка-Пас., Фундукліївка, Кам'янка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 07.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич П'ятихатки-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - П'ятихатки-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - П'ятихатки-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
07.51
П'ятихатки-Пас.
17 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — П'ятихатки-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки-Пас. — Дрогобич