У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дрогобич - Знам'янка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дрогобич - Знам'янка-Пас.:

Розклад поїздів Дрогобич Знам'янка-Пас. на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Дрогобич Знам'янка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Львів, Підзамче, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.59 зі станції Дрогобич, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дрогобич Знам'янка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дрогобич - Знам'янка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дрогобич - Знам'янка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
042Л Трускавець Дніпро 13.59
Дрогобич
05.49
Знам'янка-Пас.
15 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дрогобич -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дрогобич — Знам'янка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка-Пас. — Дрогобич