У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городище - Рокувата
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Городище - Рокувата:

Розклад поїздів Городище Рокувата на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Городище Рокувата найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Користівка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.49 зі станції Городище, в кінцевий же пункт Рокувата прибувають вони відповідно о 05.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Городище Рокувата є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Городище - Рокувата складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Городище - Рокувата можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Городище – Рокувата залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
75 Київ Кривий Ріг 23.49
Городище
05.12
Рокувата
5 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Городище -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Городище — Рокувата

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рокувата — Городище