У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Київ:

Розклад поїздів Дніпро Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Київ найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.30, 20.50, 21.14 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 21.23, 06.11, 06.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
732 Дніпро Київ 15.30
Дніпро-Головний
21.23
Київ-Пас.
5 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
79 Дніпро Київ 20.50
Дніпро-Головний
06.11
Київ-Пас.
9 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
38 Запоріжжя Київ 21.14
Дніпро-Головний
06.33
Київ-Пас.
9 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Дніпро