У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Чернігів - Київ:

Розклад поїздів Чернігів Київ на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Чернігів Київ найчастіше зупиняються на станціях Ніжин, Бровари, Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.23, 11.06, 13.00 зі станції Чернігів, в кінцевий же пункт Київ-Пас., Київ-Деміївський прибувають вони відповідно о 10.41, 13.57, 16.07 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Чернігів Київ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Чернігів - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Чернігів - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернігів -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Чернігів