У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калинівка-1 - Знам'янка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Калинівка-1 - Знам'янка-Пас.:

Розклад поїздів Калинівка-1 Знам'янка-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Калинівка-1 Знам'янка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Городище, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.37 зі станції Калинівка-1, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Калинівка-1 Знам'янка-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Калинівка-1 - Знам'янка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Калинівка-1 - Знам'янка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Калинівка-1 – Знам'янка-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
182 Івано-Франківськ Дніпро 22.37
Калинівка-1
05.16
Знам'янка-Пас.
6 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
42 Трускавець Дніпро 22.37
Калинівка-1
05.16
Знам'янка-Пас.
6 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Калинівка-1 -Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Калинівка-1 — Знам'янка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка-Пас. — Калинівка-1