У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Калинівка-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Калинівка-1:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Калинівка-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Калинівка-1 найчастіше зупиняються на станціях Фундукліївка, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.21 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 01.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка-Пас. Калинівка-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Калинівка-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Калинівка-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
41 Дніпро Трускавець 18.21
Знам'янка-Пас.
01.16
Калинівка-1
6 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Калинівка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Калинівка-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка-1 — Знам'янка-Пас.