З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Хмельницький - Одеса:

Розклад поїздів Хмельницький Одеса на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Одеса найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Подільськ-Жм., Роздільна-1, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.52, 01.56 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 09.30, 10.04 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Хмельницький Одеса свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Хмельницький - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Хмельницький