У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Одеса - Хмельницький:

Розклад поїздів Одеса Хмельницький на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Роздільна-1, Подільськ-Жм., Кодима, Затишшя, Крижопіль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.54, 15.54 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 22.53, 00.30 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Одеса Хмельницький говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Одеса - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Одеса - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Одеса