У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Харків:

Розклад поїздів Кропивницький Харків на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Харків найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, Користівка, Павлиш, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.12 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.34 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Кропивницький Харків говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Кропивницький - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кропивницький