З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Харків:

Розклад поїздів Кропивницький Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Харків найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, Користівка, Коломак, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.13, 03.27 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.31, 10.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
060Ш Одеса Харків 01.13
Кропивницький
08.31
Харків-Пас.
7 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 03.27
Кропивницький
10.05
Харків-Пас.
6 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кропивницький