У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Харків:

Розклад поїздів Кропивницький Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Харків найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, Люботин, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.51, 04.29 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 09.58, 16.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кропивницький – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кропивницький - Харків можна від 220.65 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 02.51
Кропивницький
09.58
Харків-Пас.
7 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Одеса Харків 04.29
Кропивницький
16.42
Харків-Пас.
12 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Кропивницький