У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Запоріжжя:

Розклад поїздів Кропивницький Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Вільногірськ, Кам'янське-Пасажирське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.43, 05.07 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 11.45, 15.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
92 Одеса Запоріжжя 01.43
Кропивницький
11.45
Запоріжжя-1
10 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120 Львів Запоріжжя 05.07
Кропивницький
15.30
Запоріжжя-1
10 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Кропивницький