У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Запоріжжя:

Розклад поїздів Кропивницький Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Долинська, Тимкове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.57, 04.33 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 11.10, 14.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
62 Одеса Харків 00.57
Кропивницький
11.10
Запоріжжя-1
10 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
120 Львів Запоріжжя 04.33
Кропивницький
14.20
Запоріжжя-1
9 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Кропивницький