У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Шостка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Шостка:

Розклад поїздів Київ Шостка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ Шостка найчастіше зупиняються на станціях Видубичі, Дарниця, Носівка, Ніжин, Плиски, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Шостка прибувають вони відповідно о 12.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Шостка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Шостка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Київ - Шостка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
786 Київ Шостка 07.20
Київ-Пас.
12.25
Шостка
5 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Шостка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шостка — Київ