У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Шостка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Шостка:

Розклад поїздів Київ Шостка на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Київ Шостка найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Ніжин, Плиски, Видубичі, Бахмач-Київський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.21, 10.32, 21.01 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Шостка прибувають вони відповідно о 11.27, 14.36, 01.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Шостка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Шостка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Шостка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
786КЛ Київ Шостка 07.21
Київ-Пас.
11.27
Шостка
4 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
774ОК Київ Шостка 10.32
Київ-Пас.
14.36
Шостка
4 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
784ЛШ Київ Шостка 21.01
Київ-Пас.
01.21
Шостка
4 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Шостка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шостка — Київ